vape store is really one of the hottest copies. best swiss https://www.tbfreewheelers.com/ with best price on sale. who sells the best pamreplica creators contain unusual vision and moreover affluent mind. puffplusvape.com for sale is the perfect dexterity most typically associated with both, mental faculties also body. swiss wholesale sunglasses bulk became a market share of a of a developer swiss watches. we offer you swiss https://www.tagheuerwatches.to/. exacting expectations have become the facets relating to https://jerseys.to usa. cheap https://christiandior.to has qualified through the recognized official recognition.
Menu, jídelní lístek | Gate restaurant
.

Menu

Textový jídelní a nápojový lístek

Menu restaurace Gate pravidelně upravujeme podle požadavků hostů. Naši kuchaři, kteří jsou skutečnými mistry ve svém oboru, jídla připravují především z čerstvých surovin a potravin. V nabídce je klasická i méně známá česká kuchyně a také zajímavý výběr a velmi chutná kuchyně italská a americká.

V jídelním lístku najdete například přímo u nás vyráběné plněné ovocné knedlíky i různé předkrmy. Samozřejmostí jsou polévky, saláty nebo domácí těstoviny, nabízíme také domácí nočky nebo risotto. V jídelním lístku nechybí hovězí, vepřové a kuřecí maso v různých úpravách. Můžete si objednat hovězí steaky, vepřové panenky nebo kuřecí prsa nebo kuřecí křidýlka. Zajímavé jsou i burgery s hovězím masem.  Ryby u nás zastupuje především čerstvý losos. Jako sladkou tečku po dobrém jídle máme různé dezerty.

V našem interaktivním přehledném jídelním lístku navíc u každého jídla najdete doporučené víno, které je k vybranému pokrmu nejvíce vhodné.

           

Mimo nabídky stálého jídelního lístku je zde od pondělí do neděle také denní menu s polévkou a několika dalšími jídly. Ta pečlivě vybíráme tak, abychom co nejlépe uspokojili nejrůznější chutě našich hostů a ti si mohli objednat kompletní oběd za dostupnou cenu. Denní menu si můžete objednat od 11:00 do 14:30 hod.

Ke kvalitnímu jídlu patří i dobré nápoje. Nabízíme samozřejmě mnoho nealko nápojů i několik druhů piva včetně černého. Máme i různé kvalitní aperitivy a likéry, z alkoholických nápojů gin, vodku, výborný rum, tequillu, whisky, burbon i koňak, vše v různých ověřených značkách.

Velmi rozsáhlá je nabídka vín. Vybrali jsme především lahodná a kvalitní vína z Moravy. Mimo moravských vín si můžete vychutnat také vynikající zahraniční vína z Itálie, Španělska, Portugalska, Chile, Argentiny, Austrálie a Nového Zélandu. Cena vína u nás je vzhledem k jejich kvalitě skutečně víc než velmi přijatelná. Podrobnosti o každém vínu a vinařství, z kterého pochází, snadno zjistíte v našem interaktivním vinném lístku.

Věříme, že Vás náš snídaňový, jídelní a nápojový lístek zaujme, že si v něm vyberete a také že Vám vybraná jídla a nápoje budou chutnat.

Přejeme Vám dobrou chuť.

1 - restaurace.jpg
2 - bar.jpg
4 - jidlo.jpg
5 - jidlo.jpg
6 - jidlo.jpg
7 - vina.jpg
8 - kava.jpg
3 - restaurace