.

Menu

Textový jídelní a nápojový lístek

Menu restaurace Gate pravidelně upravujeme podle požadavků hostů. Naši kuchaři, kteří jsou skutečnými mistry ve svém oboru, jídla připravují především z čerstvých surovin a potravin. V nabídce je klasická i méně známá česká kuchyně a také zajímavý výběr a velmi chutná kuchyně italská a americká.

V jídelním lístku najdete například přímo u nás vyráběné plněné ovocné knedlíky i různé předkrmy. Samozřejmostí jsou polévky, saláty nebo domácí těstoviny, nabízíme také domácí nočky nebo risotto. V jídelním lístku nechybí hovězí, vepřové a kuřecí maso v různých úpravách. Můžete si objednat hovězí steaky, vepřové panenky nebo kuřecí prsa nebo kuřecí křidýlka. Zajímavé jsou i burgery s hovězím masem.  Ryby u nás zastupuje především čerstvý losos. Jako sladkou tečku po dobrém jídle máme různé dezerty.

V našem interaktivním přehledném jídelním lístku navíc u každého jídla najdete doporučené víno, které je k vybranému pokrmu nejvíce vhodné.

           

Mimo nabídky stálého jídelního lístku je zde od pondělí do neděle také denní menu s polévkou a několika dalšími jídly. Ta pečlivě vybíráme tak, abychom co nejlépe uspokojili nejrůznější chutě našich hostů a ti si mohli objednat kompletní oběd za dostupnou cenu. Denní menu si můžete objednat od 11:00 do 14:30 hod.

Ke kvalitnímu jídlu patří i dobré nápoje. Nabízíme samozřejmě mnoho nealko nápojů i několik druhů piva včetně černého. Máme i různé kvalitní aperitivy a likéry, z alkoholických nápojů gin, vodku, výborný rum, tequillu, whisky, burbon i koňak, vše v různých ověřených značkách.

Velmi rozsáhlá je nabídka vín. Vybrali jsme především lahodná a kvalitní vína z Moravy. Mimo moravských vín si můžete vychutnat také vynikající zahraniční vína z Itálie, Španělska, Portugalska, Chile, Argentiny, Austrálie a Nového Zélandu. Cena vína u nás je vzhledem k jejich kvalitě skutečně víc než velmi přijatelná. Podrobnosti o každém vínu a vinařství, z kterého pochází, snadno zjistíte v našem interaktivním vinném lístku.

Věříme, že Vás náš snídaňový, jídelní a nápojový lístek zaujme, že si v něm vyberete a také že Vám vybraná jídla a nápoje budou chutnat.

Přejeme Vám dobrou chuť.

1 - restaurace.jpg
2 - bar.jpg
4 - jidlo.jpg
5 - jidlo.jpg
6 - jidlo.jpg
7 - vina.jpg
8 - kava.jpg
3 - restaurace