mouse

Vítejte v Gate!

Jsme moderní stylová restaurace, která nabízí mnohem víc než jen kvalitní jídla české a zahraniční kuchyně i velký výběr nápojů a vín. U nás je také velmi příjemné prostředí a personál, pro který je důležitá především spokojenost hostů.

Restauraci Gate snadno najdete téměř v centru Prahy - Karlín, na rohu ulice Sokolovská a Prvního pluku, nedaleko od stanice metra Florenc a hotelu Hilton.  

Naši restauraci je možné využít pro individuální i skupinové stravování, k pořádání soukromých i firemních večírků, různých oslav nebo prezentací společností a firem. Jsou zde klidná místa pro pracovní snídani, oběd nebo večeři.

K dispozici máme až 220 míst, 2 restaurace a 1 salónek.  Připojení na WIFI  zdarma. O víkendech je v klidné části restaurace připravený dobře vybavený dětský koutek - bezpečné a hravé místo pro malé děti. 

Jídla české i mezinárodní kuchyně jsou v té nejlepší kvalitě, ve velkém výběru máme samozřejmě také nealko nápoje, pivo, vynikající vína a nápoje alkoholické. Každý pracovní den servírujeme od 8 hodin snídaně, a denní menu nabízíme od 11:00 do 14:30 hod. za velmi přijatelnou cenu. Jídla připravujeme v maximální možné míře především z čerstvých potravin a surovin. 

Přijďte se přesvědčit, že restauraci Gate se právem říká „restaurace nové generace“. Patříme mezi nejlepší restaurace v Praze. Nabízíme opravdu víc než jen gastronomický zážitek na té nejvyšší úrovni! 

Děkujeme za Vaši přízeň a přejeme si, abyste u nás byli spokojeni.

Personál restaurace Gate

1 - restaurace.jpg
2 - bar - bocni pohled.jpg
3 - bar komplet.jpg
4 - roh stoly.jpg
5 - menu.jpg
6 - stoly.jpg
7 - vecer.jpg
8 - deti cele.jpg

GATE pro firmy

Hosty naší pražské restaurace jsou často velké společnosti, disponujeme perfektním zázemím pro firemní akce.... dozvědět se více

GATE pro děti

Vaše děti se zabaví v dětském koutku... dozvědět se více

Rezervujte si u nás stůl!

REZERVOVAT