.

Novinky

 

 

ADVENT v GATE restaurantu s novým jídelním lístkem
08.12.2016 01:36

do kterého jsme pro Vás přidali k již tradičním a osvědčeným pokrmům spoustu novinek, jako je losos uzený na švestkovém dřevu, domácí bramborové nočky, nové Burgery v domácí briošce, žebírka z chmelového prasátka a mnoho dalších svátečních dobrůtek.
Zavítejte do našeho příjemně vyzdobeného restaurantu prožít zde tu správnou předvánoční a vánoční atmosféru. Rozhodně nebudete zklamaní i když si chcete jen tak v klidu posedět a... popovídat s přáteli nebo s obchodními partnery u lahodného a voňavého svařáčku a štrůdlu. Nebo snad dáte přednost horké čokoládě?
Tak NEVÁHEJTE a zamiřte k nám!
Na Vaši návštěvu se těší a plně a korektně se o Vás postará kolektiv Gate restaurantu

Jídelní a nápojový lístek v nové podobě!
30.01.2014 09:22

Využíváme nové možnosti techniky! Jsme moderní restaurace a tak vám nabízíme jídelní a nápojový lístek v podobě, se kterou se v mnoha restauracích nesetkáte - počítačový a interaktivní. Orientace v něm je víc než snadná a k vámi vybranému jídlu nebo nápoji budete mít rychle a přehledně všechny informace.  Můžete si také vytvořit svoje vlastní menu, které je samozřejmě možné podle chuti měnit...

 

Dětský koutek
15.01.2014 11:32

Každou sobotu a neděli je pro vaše děti připravený vybavený a bezpečný dětský koutek. Umístili jsme ho samozřejmě v samostatné nekuřácké části restaurace a svoje děti můžete mít pod dohledem od blízkých stolů.

U nás se zabaví malé slečny i páni kluci!

Snídaně v Gate
15.01.2014 10:45

Na přání našich hostů podáváme každý den od 8 hodin snídaně. Můžete si vybrat mezi několika druhy snídaňového menu - klasickou kontinentální snídani, snídani v anglickém, francouzském nebo německém stylu, případně speciální snídani Gate nebo sladkou. Ve spolupráci s poradkyní na výživu jsme připravili i tři druhy zdravých snídaní - proteinovou, fresh a extra light. K snídaním je na výběr zdarma káva, čaj, čokoláda nebo kakao. 

Začněte svůj v klidu den snídaní v Gate!